AIS-BS414/4214/4x2200

AIS-BS414/4214/4x2200 image

  • Параметри14 двупроцесорни сървъра Intel Xeon 4214 в 4U шаси, 2x 40Gb/s uplink, 10Gb/s downlink, IPMI, KVMoverIP, 4x 2200 W PSU
  • Наличностс поръчка
  • Цена* : Обадете ни се

Технически данни

 

Модел AIS-BS414/4214/4x2200
Размер за монтаж в 19" шкаф, 4U
Шаси 14 слота за блейд сървъри, релси за монтаж, SBE-414E-422
  централен модул за управление на всички сървъри, IPMI2.0 с поддръжка на конзола KVMoverIP, CD/DVD/USB flash VMoverLAN, MBM-CMM-FIO
  1x мрежов комутатор MBM-XEM-002, 2x 40Gb/s Ethernet uplink на QSFP+ multimode MPO, 10Gb/s downlink към всеки сървър свързаност; възможност за монтаж на 2 мрежови комутатора
  захранване - 4х 2200w резервирани захранвания, 80+ Titanium ефективност
Блейд сървъри 14 броя SBI-4429P-T2N
Всеки блейд сървър:  
Процесор   2x Intel® Xeon® Silver 4214 (2.2GHz, 12 ядра, 16,5MB кеш, DDR4-2400, 6 канален)
DIMM слотове   12
Памет / максимум памет   192 GB DDR4-2666 ECC reg. (12x 8GB) на 12 DIMM слота / макс. 384 ECC RDIMM
Места за дискове   2x 2,5" HDD/SSD hotswap, NVMe/SATAS3
Дискове HDD   1x 1TB SATA enterprise Seagate 2.5”
Дискове SSD   1x Intel SSD DC S4510 Series (240GB, 2.5in SATA 6Gb/s), 0.9 PB записа
Hot swap дискове   да
Мрежова свързаност   2x 10GbE LAN
Отдалечено управление   IPMI, поддържащ конзола, CD/DVD/USB flash свързан към централния модул на шасито